poznaj nas lepiej

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego
bądź mailowego.Udzielimy wyczerpującej informacji.

Sprzedaż części rolniczych w Środzie Wielkopolskiej

Witamy serdecznie na stronie internetowej sklepu rolniczego Górka&Maliński, który zajmuje się sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych. Chcielibyśmy przedstawić naszym klientom ofertę i przekonać, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Sprzedaż części do ciągników oraz maszyn rolniczych prowadzimy już od 1993 roku. Potrzebne Ci wytrzymałe ogumienie, niezawodny akumulator lub szeroka gama akcesoriów? U nas znajdziesz wszystko, czego szukasz! Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu zarówno duży wybór części czołowych polskich marek, jak i fachowe doradztwo w zakresie ogumienia do ciągników i maszyn rolniczych, smaru, oleju oraz pozostałego asortymentu. Więcej o ofercie na kolejnych zakładkach.Na wszystkie zakupione u nas części do maszyn i ciągników udzielamy Państwu gwarancji zgodnych z wytycznymi producenta. Obszar działalności naszej firmy to głównie Środa Wielkopolska, Poznań, miejscowości sąsiadujące oraz całe województwo wielkopolskie.

Ofertę sprzedaży części do traktorów i części do sprzętu rolniczego kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji oraz jednostek samorządów lokalnych.

Bogaty wybór części zamiennych

Oferujemy Państwu sprzedaż najwyższej jakości części do ciągników oraz maszyn rolniczych. Dzięki wiedzy naszych pracowników o coraz to nowszych częściach zamiennych, które pojawiają się na rynku są oni w stanie doradzić klientom produkty, które będą spełniać ich potrzeby i oczekiwania.

Dodatkowo wieloletnia współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi dystrybutorami części do maszyn rolniczych i ciągników zapewnia, że cały dostępny u nas asortyment to towar najwyższej jakości, który posłuży klientom przez długie lata.

Pojazdy, do których znajdą Państwo u nas potrzebne części, szyby oraz smary i oleje to przede wszystkim: Ursus, MTZ, Ferguson oraz Zetor. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Jesteśmy także w stanie sprowadzić dla naszych klientów części nietypowe, których obecnie nie posiadamy na stanie. Zależy nam, żeby każdy, kto potrzebuje naszej pomocy miał pewność, że ją otrzyma.

Skontaktuj się z Nami

Dane kontaktowe

Górka & Maliński
sprzedaż części do ciągników 
i maszyn rolniczych
ul. 27 Grudnia 1-5
(wjazd od ul. Harcerskiej)
63-000 Środa Wielkopolska

(61) 285 34 72
602 658 402
602 658 368

malinskiroman@10g.pl

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD malinskiroman@10g.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Napisz wiadomość