części do maszyn rolniczych

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego
bądź mailowego.Udzielimy wyczerpującej informacji.

Części do maszyn rolniczych w Środzie Wielkopolskiej

Chcąc sprostać potrzebom i oczekiwaniom klienta, ciągle poszerzamy ofertę. Staramy się sprowadzać części zamienne najlepszych producentów, żeby klienci mieli pewność, że u nas kupią wyłącznie sprawne i trwałe produkty. W sklepie klienci znajdą części do traktorów firm Zetor i Ursus.

W ofercie firmy znajduje się także kompleksowe doradztwo. Nasi doświadczeni pracownicy, którzy doskonale odnajdują się w branży części zamiennych do urządzeń rolniczych, są w stanie doradzić i pomóc wybrać odpowiednie produkty. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Udzielimy wyczerpującej informacji.

Skontaktuj się z Nami

Dane kontaktowe

Górka & Maliński
sprzedaż części do ciągników 
i maszyn rolniczych
ul. 27 Grudnia 1-5
(wjazd od ul. Harcerskiej)
63-000 Środa Wielkopolska

(61) 285 34 72
602 658 402
602 658 368

malinskiroman@10g.pl

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD malinskiroman@10g.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Napisz wiadomość