O nas

Sprzedaż części rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy!

Witamy serdecznie na stronie internetowej sklepu rolniczego Górka&Maliński, który zajmuje się sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych. Chcielibyśmy przedstawić naszym klientom ofertę i przekonać, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Sprzedaż części do ciągników oraz maszyn rolniczych prowadzimy już od 1993 roku. Potrzebne Ci wytrzymałe ogumienie, niezawodny akumulator lub szeroka gama akcesoriów? U nas znajdziesz wszystko, czego szukasz! Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu zarówno duży wybór części czołowych polskich marek, jak i fachowe doradztwo w zakresie ogumienia do ciągników i maszyn rolniczych, smaru, oleju oraz pozostałego asortymentu. Więcej o ofercie na kolejnych zakładkach.

Na wszystkie zakupione u nas części do maszyn i ciągników udzielamy Państwu gwarancji zgodnych z wytycznymi producenta. Obszar działalności naszej firmy to głównie Środa Wielkopolska, Poznań, miejscowości sąsiadujące oraz całe województwo wielkopolskie.
Ofertę sprzedaży części do traktorów i części do sprzętu rolniczego kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji oraz jednostek samorządów lokalnych.

Oferujemy Państwu sprzedaż najwyższej jakości części do ciągników oraz maszyn rolniczych. Dzięki wiedzy naszych pracowników o coraz to nowszych częściach zamiennych, które pojawiają się na rynku są oni w stanie doradzić klientom produkty, które będą spełniać ich potrzeby i oczekiwania.

Dodatkowo wieloletnia współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi dystrybutorami części do maszyn rolniczych i ciągników zapewnia, że cały dostępny u nas asortyment to towar najwyższej jakości, który posłuży klientom przez długie lata.

Pojazdy, do których znajdą Państwo u nas potrzebne części, szyby oraz smary i oleje to przede wszystkim: Ursus, MTZ, Ferguson oraz Zetor. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Jesteśmy także w stanie sprowadzić dla naszych klientów części nietypowe, których obecnie nie posiadamy na stanie. Zależy nam, żeby każdy, kto potrzebuje naszej pomocy miał pewność, że ją otrzyma.

Części do traktora
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu, która znajduje się na kolejnej zakładce.